Asansörlü Nakliyat

asansorlu-nakliyatEşyalarınızın güvenli ve rahat taşınmasını sağlayan sistem olan asansörlü nakliyat hizmeti ile eşyalarınızı şehir içi, şehirler arası istediğiniz yere güvenli olarak nakliyesini sağlamaktayız.
Uzman eksperlerimizin nakliye öncesinde yapmış olduğu kontroller sırasında evinizi taşıyacak aracı ve asansör tipini belirledikten sonra belirtmiş olduğunuz taşınma tarihinde taşıma ekipmanlarımız evinizin önüne gelir.
Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinin yapılacağı gün ilk olarak evinizde bulunan tüm eşyalar paketlendikten sonra asansöre aktarılır ve araç içerisine yerleşimi sağlanır. Asansörlerin genel uzunluğu 35 metre ve 58 metre arasında değişik çeşitleri bulunmaktadır. Bu asansörler sayesinde evinizde bulunan her türlü ağır bazda olan eşyaların nakliyesini yaparız. Mobilya, beyaz eşya, oturma grubu gibi tüm eşyalar asansörler ile taşınabilir.
Asansörlü taşımacılık neden gereklidir sorusuna yanıt olarak belirtmiş olduğumuz hususları dile getiririz. Yüksek katlarda oturan müşterilerimiz eğer asansör teknolojisini kullanmaz ise bina içerisinde taşınacak eşyalar çok katlardan indirildiğinden dolayı bina içinde çarpma, kırılma olumsuz durumlar ile karşılaşılabilir. Üstelik bu teknoloji varken neden insan gücü kullanılır bilinmez.
Ankara’ya asansörlü taşımacılık sistemini ilk defa tanıştıracak bir firma olarak alanında profesyonel elemanlarımız ve son model asansör ekipmanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Asansör teknolojisi 20 katlara kadar çıkabilen ve her seferde 400 kg ağırlığı taşıyan iyi bir sistemdir. Bu sistem sayesinde eşyalarınız güvenli ve hızlı olarak şehir içi, şehirler arası taşınabilmektedir.