Ofis ve Büro Taşımacılığı

ankara-ofis-buro-nakliyatBaşkent Ankara’nın tüm semtlerine ve mahallerine nakliyat hizmeti vermekteyiz. Sadece ev taşımacılığı değil, işyeri, fuar, fabrika, atölye, ofis nakliyatında da firmamız profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedir. Ankara evden eve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında en güvenilir yöntemler en deneyimli ekiplerimiz tarafından uygulanmakta ve eşyalarınız hiçbir zarar görmeden yeni adresinize taşınarak yerleştirilmektedir. Evden eve taşımacılığın gerektirdiği tüm ekipmana sahip olan firmamız son derece aktif bir çalışma şeklini benimsemiştir. Bu kapsamda eşyalarınızın nakliye öncesinde paketlenmesi ve nakliyata hazırlanması son derece kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir. Ardından büyük bir titizlik ile nakliyat araçlarına yerleştirilen eşyalarınız özenle istiflenir ve hiçbir zarar görmeden yeni mekanınıza taşınması sağlanır.
Ankara kurumsal şirketlerin en çok tercihi DEVRAN Nakliyat firması olmuştur. Taşımacılık işlerinde göstermiş olduğu üstün başarı ve gayreti şirket taşıma işlerinde de sergilemektedir. Şirket, kurum taşımacılığı son teknoloji profesyonel ekipmanların ve yardımcı personeller ile yapılması gerekmektedir. Doğru bir iş planı oluşturarak müşterilerimize taşıma öncesi ve sonrasında destek sunan firmamız son model kapalı çelik kasa nakliye araçları ve alanında uzman personelleri ile başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye geneline nakliyat hizmeti vermektedir.
Kurumsal şirket taşıma öncesi dikkatli ve hassas olmak gerekir. Firmamıza taşıma talebiniz üzerine ücretsiz olarak firmanızı ziyaret eden eksper şirket içerisinde bulunan tüm eşyaları not eder. Eşyaların listesi çıkarıldıktan sonra gerekli taşıma ekipmanları, yardımcı personel sayısı, ambalajlama malzeme türü ve miktarı gibi malzemeler belirlenir ve hizmet detayı hakkında müşterimiz bilgilendirildikten sonra iki taraflı anlaşma sağlanır ise sözleşme ve sigorta kapsamında eşyalarınız taşınır.
Taşımacılık hizmetinin yürütüleceği gün, her bir eşyanın ağırlığı ve miktarı göz önünde tutularak uygun taşıma ekipmanları ile eşyalarınız taşınır. Buradaki en önemli amacımız eşyanın yeni taşınacağı yere hasarsız olarak taşınması olacaktır. Özenli olarak doğru ekipmanların kullanımı ve her bir eşyanın kusursuz olarak taşınması için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti gösteriyoruz.
Şirketiniz içerisinde bulunan tüm mobilya eşyalar, elektronik bilgisayar malzemeleri, farklı ebat ve boyutlardaki makineler, ağır çelik kasaları vb. tüm eşyalar demonte ve montaj işlemlerinin yapılmasının ardından, hiçbir şekilde zarar gelmeyecek şekilde ambalajının yapılmasının ardından aracımıza yerleştirilir. 
Hemen hemen şirket taşımacılığı işlerimizde bir veya en geç iki gün içerisinde eşyalarınızı yeni iş yerinize taşımacılığını yapıyoruz.